هاست و دامنه رایگان   خرید لپ تاپ استوک   
راهنماي نگارگري ديوارهاي بافت دار علم روز

علم روز
 


رنگ زدن ديوارهاي بافت دار ميتواند كار دشواري باشد , چرا‌كه بافت بازدارنده يك دست شدن رنگ مي‌گردد و اين مسائل امكان دارد سرعت رنگ زدن ديوار را بگيرد . به همين جهت است كه بايستي نگارگري ديواراي بافت دار را با اعتنا و شكيبايي بيشتري انجام دهيد .


نقاشي كردن و نگارگري ديوارها نيز مي تواند كار لذتبخشي باشد نيز كاري مشقت بار و طاقت فرسا . اين به شما مربوط است كه آيا صبر انجام اين كار را داشته باشيد يا اين كه نه .

بخصوص نگارگري ديوارهاي بافت دار كه دربرگيرنده روند متفاوتي ميشود و احتمال دارد دوره متعددي از شما بگيرد . مي بايست پيش از آغاز كار بدين مجال و انرژي كه بايستي صرف نماييد تصور كنيد تا در وسط كار خسته نشويد و كار را نصفه كاره رها نكنيد .پروسه نگارگري ديوار بافت دار

فراهم سازي فضاي اتاق

پيش از هر چيزي مي بايست اتاقي كه مي خواهيد ديوارهايش را رنگ بزنيد فراهم نمائيد . اين مهيا سازي مشتمل بر انباشته كردن وسايل اتاق , پهن كردن پلاستيك كف زمين براي پرهيز از كثيف شدن كفپوش , قطع كردن لامپ‌ها و موردها اينچنيني ميشود .

در‌حالتي كه مي خواهيد درب و پنجره و فريم آنها رنگي گوناگون داشته باشند يا اين كه كلا رنگ نشوند خوبتر است آن ها را با يك نوار پهن بپوشانيد تا راحت‌تر و سواي نگراني به رنگ كردن بپردازيد .


فراهم سازي ديوار بافت دار

نكته فراوان مهمي كه موجود است اين است كه ديوار بافت دار نسبت به ديوارهاي بي آلايش بيشتر گرد و غبار مي گيرند . به اين ترتيب واجب است پيش از رنگ زدن ديوار مطلقا ديوار را منزه نماييد . براي اينكار در آغاز از جارو استعمال فرماييد و كل ديوار را از نزولي جاروبزنيد .


استارت نگارگري ديوارهاي بافت دار با استعمال از پرايمر

سطح نخستين نگارگري ديوارهاي بافت دار با پرايمر زدن شروع ميشود . چه بسا در‌صورتي‌كه ديوار از پيشين رنگ شده باشد و شما تنها بخواهيد آن را تغيير و تحول رنگ دهيد گشوده نيز تراز پرايمر زدن حتمي است . ميتوانيد پرايمر اختصاصي ديوارهاي بافت دار را تهيه و تنظيم فرماييد .


نگارگري ديوار بافت دار با غلطك

بعداز اين‌كه پرايمر به طور كامل كم آب شد مي توانيد استارت به رنگ زدن ديوار نمائيد . از به عبارتي غلطك عريض و ضخيمي كه پرايمر را با آن به روي ديوار زديد به كار گيري فرماييد .

ولي اعتنا داشته باشيد كه مقدمه آن را به خير و خوبي منزه كرده باشيد تا رنگ خوب تر روي آن بنشيند . چه از رنگ روغني به كارگيري نمائيد چه رنگ لاتكس فرقي نمي كند , همانگونه كه پرايمر زديد رنگ بزنيد .


نگارگري ديوارهاي بافت دار با اسپري رنگ

گزينش ابزار بعدي براي رنگ كردن ديوار بافت دار , اسپري رنگ است . اسپري مي تواند ديوار بافت دار را يكپارچه رنگ كردن نمايد . اگر‌چه گشوده نيز نقص‌ كم و دوچندان شدن رنگ ديوار درين جور نقاشي كردن موجود است .

به اين ترتيب خوبتر است پيش از اين‌كه آغاز به رنگ زدن ديوار با اسپري رنگ فرماييد , آن را روي يك تكه چوپ يا اين كه وسيله بي استعمال آزمون نمائيد تا كم و دوچندان شدن اسپري آن را زير در دست گرفتن بگيريد . همينطور اعتنا داشته باشيد با مسافت از ديوار بايستيد تا اسپري خوبتر كار نمايد .

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۱:۴۱ ] [ حجازي ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 18
دیروز : 26
افراد آنلاین : 1
همه : 2131
چت باکس
موضوعات وب
امکانات وب